PODZEMNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

V úterý 15. 5. 2018 jsem prožili zase jeden krásný den plný zážitků. Všichni jsme vyrazili pěšky kolem Bystřičky směrem do Velké Bystřice. Cíl cesty byl samozřejmě všem jasný - ZMRZLINA ve Velké Bystřici. Aby to ale nebylo tak jednoduché, plnily děti během cesty různé naučné úkoly. Za povšimnutí stát zážitek žáků 1. a 5. třídy.

Publikováno 9. 5. 2020 20:09

Beseda s vojáky a položení věnce u památníku obce

V pondělí 7. května jsme měli ve škole návštěvu. Přišli nás navštívit vojáci v historických kostýmech s historickými zbraněmi a přiblížili dětem účast a význam československých vojáků za II. světové války. Společně jsme pak položili kytici k místnímu památníku, kde jsme si připomněli konec války a uctili památku padlých vojáků.

Publikováno 9. 5. 2020 20:04

Den matek

den matek

Vážení rodiče, všechny srdečně zveme na besídku ke Dni matek 17. 5. 2018

Publikováno 9. 5. 2020 19:59

Čarodějnický den

Dne 30. 4. se ve škole konal Čarodějnický den na téma "Harry Potter". Děti se přesunuly do Bradavic, kde byly rozděleny do jednotlivých kolejí. Na hřišti poté plnily čarodějnické zkoušky u profesorek ze školy čar a kouzel. Po úspěšném splnění si zahrály famfrpál a mudlovskou hru baseball. Nakonec získaly sladkou odměnu.

Publikováno 9. 5. 2020 19:57

Superstar

V pátek 20. 4. se uskutečnila v družině dlouho očekávaná soutěž Superstár, kterou zorganizovali chlapci z druhého oddělení. Vystoupení byla pestrá, od tance, zpěvu, recitace až po parkourové vystoupení. Nejlepší čtyři postupují do finále, které se uskuteční následující pátek. Vítězové obdrželi drobné věcné ceny a diplomy. Ostatní účastníci, organizátoři a porotci pak sladkou odměnu.

Publikováno 9. 5. 2020 19:53

Dopravní minisoutěž

Ve čtvrtek 19. 4. se ve školní družině uskutečnila dopravní minisoutěž pro děti 1. až 3. třídy. Děti po přípravě vyplnily písemný test, a pak absolvovaly praktickou dopravní zkoušku na malém hřišti. Všichni byli úspěšní, obdrželi diplomy a sladkou odměnu. Žáci druhého oddělení si mohli vyrobit ze stavebnice merkur své vlastní vozidlo.

Publikováno 9. 5. 2020 19:51

Dopravní hřiště 2018

Dopravní hřiště

Ve dnech 17. a 19. 4. se naši čtvrťáci a páťáci zúčastnili výcviku na dopravním hřišti. Všem se jízdy moc dařily a nakonec svůj průkaz cyklisty získala většina účastníků. Gratulujeme!

Publikováno 9. 5. 2020 19:47

Malý koncert ve třídě

Naše škola je plná mladých umělců. V pátek 6.4. v hodině hudební výchovy pro nás jeden z nich, Martin K. (žák III. třídy), uspořádal malý koncert ve hře na ne zcela tradiční hudební nástroj, baskřídlovku. Všem se jeho vystoupení velmi líbilo.

Publikováno 9. 5. 2020 19:41

Škola v Keni

V úterý 20. 3. k nám přijel do školy na besedu pan Tomáš Zapletal. Vyprávěl dětem ze 3.-5. třídy o svém měsíčním pobytu v Keni. Organizoval a podílel se charitativně na sportovní akci pro děti jedné tamní školy. Již sedmým rokem podporuje na dálku svou "adoptivní" dceru a tak měl dětem hodně co sdělit o tom, jak to vypadá v keňské škole, třídě, jak probíhá vyučování, apod. Děti měly spoustu dotazů a většina si uvědomila, jak jsou rádi, že chodí do naší školy v Bystrovanech.

Publikováno 9. 5. 2020 19:37

Milí rodiče

Milí rodiče, dovolte, abychom Vás tímto pozvali na Jarní veselici 2018.

Publikováno 9. 5. 2020 19:29