Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Akce školy

Akce školy


Štítky:Exkurze do Moravského divadla

Exkurze do Moravského divadla

Naši žáci byli pozváni do Moravského divadla v Olomouci a bylo jim umožněno podívat se do prostoru, kam běžný divák nemá přístup. Dostali se do šaten herců, viděli práci kulisáků, vlásenkářek, kostymérů, zkušeben hudebníků, mohli na chvíli pozorovat baletní soubor při nácviku a spoustu zajímavých zákoutí divadla.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 21:06

Školní výlety 11. 6. a 12. 6.

V úterý 12. června byli naši prvňáčci na školním výletě v ZOO na Svatém Kopečku. Tento den měli jednu krásnou výhodu oproti ostatním dnům. Bylo totiž po dešti a konečně nepálilo to vražedné slunce. Vzduch se vyčistil, výborně se nám dýchalo a nálada dětí byla skvělá.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 20:59

II. ročník

II. ročník

II. ročník Naši druháčci se vydali 11. června na školní výlet do Starého Města u Uherského Hradiště do KOVOZOO. Počasí i celý výlet se vydařil na výbornou :-)

Více

Publikováno 9. 5. 2020 20:55

III. a IV. ročník

III. a IV. ročník

V pondělí 11. června se vydali na třídní výlet i třeťáci a čtvrťáci do ZOO v Lešné. Počasí jim přálo a tak se mohli v rámci naší celoroční hry seznámit se zvířaty z celého světa. Největší úspěch měli u dětí rejnoci, které si mohly osahat a nakrmit. Výlet si děti moc užily.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 20:47

V. ročník

V. ročník

V pondělí 11. června se naši páťáci také vydali na školní výlet a to do našeho hlavního města Prahy. Prošli si Václavské i Staroměstské náměstí. Byli i v muzeu voskových figurín, kde se mohli vyfotit se svými idoly. Prohlédli si Karlův most a pražský hrad, kde viděli výměnu stráží.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 20:39

Sportovní hry Mikroregionu Bystřička

Sportovní hry Mikroregionu Bystřička

Letošní sportovní soupeření škol Mikroregionu Bystřička pořádala Základní škola Hlubočky, kde jsme se všichni sešli 7. června  2018. Podle tradice se zúčastnily všechny čtyři úplné základní školy - Hlubočky, Velká Bystřice, Velký újezd a Tršice, dalšími účastníky byly školy, které mají 1. stupeň - Bystrovany, Daskabát, Doloplazy, Přáslavice a Hlubočky - Mariánské Údolí.  Vše se odehrálo na dvou sportovištích a to: Hlubočky - Ves a Hlubočky - Dukla.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 20:31

bowling

bowling

V pondělí 4. 6. 2018 dostaly děti z naší školy dárek k svátku - návštěvu bowlingového centra v Olomouci. Děti byly rozděleny po deseti věkově smíšených týmů a s elánem se pustily do hry. Na závěr nejlepší týmy i jednotlivci obdrželi sladké odměny.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 20:23

Svátek stromů 2018

Svátek stromů

Ve čtvrtek 31. 5. jsme slavili svátek stromů. Nejprve jsme si ve třídách o stromech povídali, prvňáčci je malovali a řešili různé kvízy a hádanky. Potom se děti se svými třídními učitelkami vypravili za nimi osobně. Nejprve se každý pokusil získat titul znalce stromů, né všichni však byli úspěšní. Žáci II. ročníku se vydali najít tajný třídní strom, ve kterém si uložili poštovní schránku, kterou se pokusí udržovat co nejdéle.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 20:17

PODZEMNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

PODZEMNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

V úterý 15. 5. 2018 jsem prožili zase jeden krásný den plný zážitků. Všichni jsme vyrazili pěšky kolem Bystřičky směrem do Velké Bystřice. Cíl cesty byl samozřejmě všem jasný - ZMRZLINA ve Velké Bystřici. Aby to ale nebylo tak jednoduché, plnily děti během cesty různé naučné úkoly. Za povšimnutí stát zážitek žáků 1. a 5. třídy.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 20:09

Beseda s vojáky a položení věnce u památníku obce

Beseda s vojáky a položení věnce u památníku obce

V pondělí 7. května jsme měli ve škole návštěvu. Přišli nás navštívit vojáci v historických kostýmech s historickými zbraněmi a přiblížili dětem účast a význam československých vojáků za II. světové války. Společně jsme pak položili kytici k místnímu památníku, kde jsme si připomněli konec války a uctili památku padlých vojáků.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 20:04