Úvod > Základní škola > Aktuálně z naší školy > Máme rádi zvířátka a pomáháme jim

Máme rádi zvířátka a pomáháme jim

19.1.2023

Ne každý pejsek a kočička má takové štěstí, že žije v milující rodině, která mu dopřává vše, co potřebuje. Zejména po Vánocích se útulky plní opuštěnými pejsky a kočičkami, které někdo odložil jako nevhodný dárek, když zjistil, že se o ně musí starat. Naši žáci mají ke zvířátkům velmi pěkný vztah, vždyť většina dětí má nějakého čtyřnohého kamaráda doma.

Žáci navštěvující školní družinu přišli s nápadem uspořádat sbírku na pomoc opuštěným pejskům a kočičkám a prosí všechny, aby se doma podívali, zda nemají zbytečné ručníky, deky, osušky, hračky vhodné pro zvířátka (ne plyšáky) nebo třeba granule či pamlsky. Můžete-li přispět něčím užitečným, budeme moc rádi, když nám věci přinesete do školy. Naše děti v průběhu února (datum upřesníme) navštíví útulek pro opuštěné psy a kočky v Olomouci a dárečky předají. Předem Vám děkujeme za spolupráci spojenou s dobrým skutkem.