Úvod > Základní škola > Akce školy > Věncování 2023

Věncování 2023

22.11.2023

I v letošním předvánočním čase jsme se rozhodli zapojit do dvou akcí sdružení Šance na podporu hematoonkologicky nemocných dětí ve FN Olomouc.  Jednou z nich je Věncování, které již několik let pořádá  Mgr. Pavla Medková, sestřička z oddělení 21b a do něhož se zapojují nejen další sestřičky z oddělení, ale i široká veřejnost včetně odborníků z řad floristů. Ruku k dílu při tvoření nádherných věnců přiložily i šikovné maminky a paní učitelky z naší základní i mateřské školy. Všechny vytvořené věnce byly odvezeny na dětskou kliniku, kde nám je hned z pod rukou kupovali netrpěliví zájemci. Velké dík patří Mgr. Pavle Medkové, jež tuto akci organizuje, poskytla nám veškerý materiál a díky ní jsme se do Věncování mohli zapojit i my. Nesmíme však zapomenout i na poděkování všem šikovným tvořilkám: Kristýně Koláčkové, Pavle Košťálkové, Editě Dvořákové, Janě Šťastné, Haně Sklenářové, Mgr. Bc. Nikol Petrovičové, Pavle Pavelkové, Michaele Niklasové a Bc. Denise Nečesánkové. Podařilo se nám vytvořit 50 nádherných věnců, což můžete posoudit sami podle fotografií ve fotogalerii. Druhou akcí je prodej vánočních hvězd, díky němuž se prostřednictvím žáků naší mateřské i základní školy vybralo krásných 9000,-Kč. Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na další podobnou akci.

Fotografie z akce naleznete zde.