Úvod > Základní škola > Akce školy > V. ročník

V. ročník

V pondělí 11. června se naši páťáci také vydali na školní výlet a to do našeho hlavního města Prahy. Prošli si Václavské i Staroměstské náměstí. Byli i v muzeu voskových figurín, kde se mohli vyfotit se svými idoly. Prohlédli si Karlův most a pražský hrad, kde viděli výměnu stráží. Dále se pak lanovkou nechali vyvézt na Petřín, tam navštívili zrcadlové bludiště a vtipná zrcadla. V síni smíchu různě prohnutá zrcadla děti proměnily v trpaslíky, hubeňoury nebo v jinou komickou figurku, o zábavu bylo postaráno. Pořídily si tak  legrační fotografie a moc si to užily. Po zábavné akci si trochu zasportovaly a to tak, že všichni vyšlapali schody na rozhlednu, aby se pokochali krásami Prahy z výšky. Děti prokázaly svou nebojácnost a nikdo z nich nezůstal dole. Před odjezdem domů se ještě podívaly do Magické jeskyně a staly se tak na chvíli součástí magické země Argondie.

V. ročníkV. ročníkV. ročník