Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Akce školy > Sportovní hry Mikroregionu Bystřička

Sportovní hry Mikroregionu BystřičkaSportovní hry Mikroregionu Bystřička

7. 6. 2018

Letošní sportovní soupeření škol Mikroregionu Bystřička pořádala Základní škola Hlubočky, kde jsme se všichni sešli 7. června  2018. Podle tradice se zúčastnily všechny čtyři úplné základní školy - Hlubočky, Velká Bystřice, Velký újezd a Tršice, dalšími účastníky byly školy, které mají 1. stupeň - Bystrovany, Daskabát, Doloplazy, Přáslavice a Hlubočky - Mariánské Údolí.  Vše se odehrálo na dvou sportovištích a to: Hlubočky - Ves a Hlubočky - Dukla. 

Naše škola soutěžila v malé kopané 1. - 3. ročník, vybíjené 4. -5. ročník, stopované 4. - 5. ročník a v pětiboji 1.,2. a 3. ročník

V malé kopané kluci vyhráli dva zápasy a v jednom remizovali, čímž si vybojovali postup ze skupiny a bojovali o třetí místo. Přesto, že kluci podali výborný výkon, na stupeň vítězů to bohužel nestačilo.

V pětiboji se holkám dařilo, v některých disciplínách lépe a v některých hůře, ale také bohužel to na stupeň vítězů nestačilo a získaly pěkné 5. místo.

Holky ve vybíjené i přes úmorné horko daly do hry vše a bojovaly velice statečně. Po závěrné nepřízni osudu nakonec skončily na neoblíbeném 4. místě z osmi zúčastněných týmů.

Největším úspěchem dětí naší školy bylo 1. místo ve stopované. Tým ve složení Tom Janalík, Pavla Škvorová, Tereza Šárníková a Daria Indrová proběhl 2 km trasu lesem v nejrychlejším čase a s nejlepším bodovým ziskem na stanovištích, kde plnily vlastivědné a zeměpisné úkoly.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci!!!!!!

Sportovní hry Mikroregionu BystřičkaSportovní hry Mikroregionu BystřičkaSportovní hry Mikroregionu Bystřička

Sportovní hry Mikroregionu BystřičkaSportovní hry Mikroregionu Bystřička