Úvod > Základní škola > Akce školy > Předvánoční návštěva v pečovatelském domě

Předvánoční návštěva v pečovatelském domě

28.11.2023

Úterní odpoledne žáci ze školní družiny opět navštívili seniory v Domě pokojného stáří sv. Anny ve Velké Bystřici. V tomto předvánočním čase jsme se rozhodli, že potěšíme babičky a dědečky vystoupením našeho dramatického kroužku, písničkami a předáme dárečky. Pro naši spoluobčanku paní Košťálkovou připravila obec Bystrovany dárkový koš a my jsme ho s radostí předali. Žáci s paní učitelkou Laurou Komárkovou nacvičili veselou pohádku "Zvířátka a loupežníci". Poté zazpívali tři vánoční písničky a na závěr jsme si zazpívali známou vánoční koledu "Nesem Vám noviny", kterou si s námi senioři rádi zazpívali. Vystoupení mělo veliký úspěch a děti za svůj talent a ochotu dostaly veliký potlesk, úsměv na tváři a sladkou odměnu.
Touto akcí se snažíme zlepšovat a udržovat vztahy napříč všemi generacemi s důrazem na seniory.
Všem dětem moc děkujeme za radost, kterou vnesly do jejich domu.
Těšíme se opět na brzké setkání.

Fotografie z akce naleznete zde.