Úvod > Základní škola > Akce školy > Den otevřených dveří 2022

Den otevřených dveří 2022

25.11.2022

Po dlouleté odmlce se naše škola v pátek 25. listopadu otevřela v předvánočním čase našim příznivcům a přátelům školy. Ve škole byla možnost prohlédnout si učebny, vybavení školy, vyrobit si v dílničkách spolu s učitelkami a asistentkami vánoční výrobek nebo také posedět a popovídat si u dobrého punče s cukrovím. Samozřejmě nechyběl i oblíbený jarmark, který pro širokou veřejnost pečlivě připravila obec, za což jim touto cestou děkujeme. Bylo možné zakoupit si občerstvení, punč a spoustu krásných výrobků, které naše děti v ZŠ a MŠ vyrobily. Podařilo se nám utržit krásných 20.000,- Kč, které budou využity ve prospěch dětí ZŠ a MŠ.

Na závěr jsme se všichni sešli u místní kapličky a spolu s dětmi si zazpívali vánoční písničky, poté se rozsvítil vánoční stromeček.

Tímto bychom chtěli velmi poděkovat rodičům, prarodičům a všem našim příznivcům, kteří připravili občerstvení pro naše hosty a přišli tak podpořit školu. Děkujeme a budeme se těšit na další společné akce :-).

(více fotek naleznete ve fotogalerii)