Úvod > Základní škola > Aktuálně z naší školy > Informace pro rodiče prvňáčků pro školní rok 2022/2023

Informace pro rodiče prvňáčků pro školní rok 2022/2023

1.9.2022

Vážení rodiče a prarodiče prvňáčků,

blíží se začátek školního roku a Váš budoucí školáček se jistě už nemůže dočkat svého prvního školního dne.

Ve čtvrtek 1. září 2022 v 9:15 Vás ve škole přivítá pan starosta spolu s novou ředitelkou školy a představí se Vám jednotlivé paní učitelky a další členky našeho pracovního týmu.

Děti si již přinesou svou novou aktovku, aby si mohly domů odnést učebnice a základní školní potřeby, které jsme pro ně připravili.

Strávíme spolu zhruba hodinku, během které dostanete informace o provozu školy, školní jídelny, družiny a organizaci vyučování. Po ukončení slavnostního zahájení mohou děti až do 16:15 využít školní družinu.

Do začátku školního roku prosím obstarejte Vašemu prvňáčkovi:

- školní aktovku/batoh a pouzdro

- přezůvky v sáčku, cvičební úbor a obuv v tašce

- krabičku na svačinu

- kelímek, hadřík a zástěrku do výtvarné výchovy

Další potřeby budeme pořizovat průběžně po vzájemné domluvě.

Velmi se na Vás a naše nové prvňáčky těšíme!

Mgr. Eva Pluskalová a kolektiv