Úvod > Základní škola > Akce školy > Zábavné odpoledne ve školní družině

Zábavné odpoledne ve školní družině

Datum konání:
19.2.2024

Dne 19. 2. školní družina zažila vlnu nadšení, když dorazily další nové hračky, které okamžitě oživily každodenní odpoledne. Pondělní odpoledne jsme pojali velmi zábavně. Kdo chtěl, mohl si donést i kostým. Některé kostýmy byly velmi povedené. Děti si zahrály různé soutěže, např. židličkovanou, AZ kvíz nebo lovení ryb. Probíhaly napínavé souboje a smích se nesl z každého koutu místnosti. Nejenom deskové hry, ale také kostrukční stavebnice zaujaly malé kreativce - každý si našel něco podle svého gusta. Budování a tvoření nových světů jim umožňuje rozvíjet svou fantazii a spolupracovat na společných projektech. Z každého kousku skládačky vzniká jedinečný příběh a děti se při tom velmi baví. Příchod nových moderních hraček do školní družiny otevřel prostor pro radost, kreativitu a vzájemnou spolupráci.

Fotografie z akce naleznete zde.