Úvod > Základní škola > Akce školy > Recitační soutěž 1. stupně ZŠ mikroregionu Bystřička

Recitační soutěž 1. stupně ZŠ mikroregionu Bystřička

27. 3. 2019

Jako každý rok, tak i letos 27. března proběhla mezi školami, již šestý ročník recitační soutěž žáků 1. stupně mikroregionu Bystřička. Její pořadatel byla Masarykova Základní škola a Mateřská škola Velká Bystřice.

Kromě samotné soutěže byla na programu i dvě úžasná divadelní představení. O první se postarali pralidé z dramatického kroužku a druhé představení bylo scénické čtení známé pohádky o princezně na hrášku. Dětem se představení velice líbilo.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Anna Novotná, Bára Plesková, Tereza Myšíková.

Konkurence při soutěži byla veliká, protože se zúčastnilo všech devět škol z mikroregionu (Mar. Údolí, Hlubočky, Přáslavice, Bystrovany, Doloplazy, Tršice, Daskabát, Velký Újezd a Vel. Bystřice). V I. kategorii 1. až 3. ročník se celkem zúčastnilo 26 recitátorů a v II. kategorii 4. a 5. ročník celkem 24. Naši skvělí recitátoři se snažili ze všech sil, nikdo neměl „okno“ a bylo vidět, že děti přednášení opravdu baví, což bylo skvělé.

I když jsme letos nevybojovali diplom, tak i tímto jim velice děkujeme za jejich snahu, odvahu a krásné 4., 5., a 6. místo.

Recitační soutěž 1. stupně ZŠ mikroregionu BystřičkaRecitační soutěž 1. stupně ZŠ mikroregionu Bystřička