Úvod > Základní škola > Akce školy > Oslava 100. výročí vzniku republiky

Oslava 100. výročí vzniku republiky

26. 10. 2018

V pátek 26. 10. žáci naší školy oslavili 100. výročí vzniku republiky slavnostním položením věnce u památníků padlým vojákům. Při této příležitosti zazněla i oblíbená píseň našeho prvního prezidenta v podání školního sboru pod vedením paní učitelky Mgr. Gity Drozdové, za hudebního doprovodu žáka 5. ročníku naší školy.

Tento den byla rovněž ukončena celoškolní soutěž, která probíhala celý měsíc říjen. Nejúspěšnější třídní kolektivy a nejúspěšnější řešitelé úkolů byli odměněni. Z třídních kolektivů to byli žáci 1. a 2. ročníku. Nejpilnější a nejúspěšnější řešitelé byli Anička Novotná, Kuba Lukášek, Lukáš Marek a Michael Žamboch.

Nakonec byli všichni žáci odměněni, protože se nenašel nikdo, kdo by se soutěže nezúčastnil. A my, pedagogové, z toho máme velkou radost!!

Oslava 100. výročí vzniku republikyOslava 100. výročí vzniku republiky