Úvod > Základní škola > Akce školy > Mikulášská nadílka

5.12.2023

Jako každý rok i letos k nám přišla oblíbená trojice. Úterní ráno 5. 12. patřilo Mikulášovi a jeho pomocníkům - andělovi a čertovi. Jako první zamířili k našim prvňáčkům. Mikuláš se dětí vyptával, jak se jim ve škole daří a jestli jsou hodné. S sebou měl samozřejmě i knihu hříchů. Poté zavítali i do ostatních tříd. Žáci byli na Mikuláše připraveni a návštěvě zazpívali pěkné písničky. Nakonec anděl odměnil všechny děti mikulášským balíčkem. Mikuláš s andělem odcházeli spokojeni, ale čert byl trochu zklamaný, že se bude muset vrátit do pekla zase sám, protože máme šikovné a hodné děti.
Děkujeme návštěvě, paní Pleskové za krásně nazdobené perníčky pro všechny děti a také rodičům ze školky za jejich finanční podporu pro nákup dárků pro děti, těšíme se zase za rok.

Fotografie z akce naleznete zde.