Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuálně z naší školy > ZÁPIS DO MŠ

ZÁPIS DO MŠV Bystrovanech 6. 4. 2020

Vážení rodiče, 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády     k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů do mateřské školy pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v květnu bez osobní přítomnosti dětí ve škole. 

· Upřednostňujeme, pokud je to možné, podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole (datová schránka, email s elektronickým podpisem), případně dle konkrétní situace osobně do mateřské školy nebo poštou. Samozřejmě, pokud někdo z rodičů nemá možnost takto zaslat přihlášku, domluví si s vedoucí učitelkou mateřské školy emailem (ms.bystrovany@seznam.cz) nebo telefonicky (585 311 925) předání přihlášky osobně ve škole.

Pro příjem žádostí o přijetí k předškolnímu vzdělávání stanovujeme období v rozmezí stanoveném školským zákonem, tedy konkrétně od 4. 5. 2020 do 16. 5. 2020.

V současné situaci nenavštěvujte osobně praktického lékaře. Pro doložení této povinnosti zákonný zástupce prohlásí, že je dítě řádně očkované a doloží kopii očkovacího průkazu.

Veškeré tiskopisy vám na požádání elektronicky zašle vedoucí učitelka MŠ Bystrovany paní Z. Gregorová ( e mailová adresa viz výše).

Po ukončení mimořádných opatření se budeme těšit na setkání zapsaných dětí a jejich rodičů     u nás v mateřské škole.

Mgr. Radmila Klásková

ředitelka školy