Naše šikovné zdravotnice ze 3. a 4. ročníku se zúčastnily soutěže Mladý zdravotník v Olomouci, kde předvedly skvělé znalosti, pohotovost i týmovou spolupráci.
Pětičlenný tým úspěšně zvládl všech pět soutěžních stanovišť, na kterých si děvčata vyzkoušela poskytování první pomoci v různých modelových situacích. Konkurence byla opravdu veliká - soutěže se zúčastnilo celkem 11 družstev.
O to větší radost máme z nádherného 3. místa, které je pro naši školu velkým úspěchem. Děkujeme všem členkám týmu za vzornou reprezentaci školy, nasazení a zodpovědný přístup. Jsme na vás moc pyšní.
Za odměnu za skvělou reprezentaci čekalo členky soutěžního týmu milé překvapení - paní ředitelka jim věnovala výbornou pizzu a plyšového Kryštůfka záchranaře.