1 6 10 13 15 Starší

Jsem laskavec

Žáci 4.- 5. ročníku naší školy se rozhodli zúčastnit projektu „Jsem Laskavec“. Jedná se o vykonání vybraného laskavého skutku, a to do dne 13. 11. 2017, neboť tento den je vyhlášen světovým Dnem laskavosti. Naše děti si vybraly podpořit záchrannou stanici „Zastavme utrpení“ v Křelově.

Publikováno 9. 5. 2020 8:26

Jablíčkový den

Jablíčkový den. V pondělí 30.10. naše škola voněla po jablíčkách. Celé dopoledne, ve všech předmětech, bylo JABLKO hlavním tématem. Děti přinesly různé odrůdy jablíček ze zahrádek i z obchodů. Ochutnávaly i poznávaly. Dozvěděly se, proč jsou jablka zdravá, jak se dají využít. V jednotlivých hodinách s jablky počítaly, zabrousily i do historie, zpívaly o nich, malovaly je a psaly slohová cvičení .

Publikováno 9. 5. 2020 8:22

Závod všestrannosti

Závod všestrannosti Ve čtvrtek 12. října 2017 si měly možnost děti v rámci školní družiny ověřit své dovednosti a schopnosti při závodě všestrannosti. Připravit se na závod pomohli mladším dětem čtvrťáci a páťáci, kteří jim vysvětlili a prakticky ukázali vše potřebné.

Publikováno 9. 5. 2020 8:04

1 6 10 13 15 Starší