Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Akce školy

Akce školy


Valentýn

Valentýn

Dne 14. února i naše děti oslavily Den svatého Valentýna. Děti ve školní družině připravily schránku a do ní se vhazovala přáníčka během celého dopoledne. Během poslední hodiny obdrželi Valentýnky nejenom kluci a holky, ale i paní učitelky. Potěšilo nás to určitě všechny!

Více

Publikováno 10. 5. 2020 6:28

Ukázka hanáckého kroje

Ukázka hanáckého kroje

Ukázka hanáckého kroje Dne 31. 1. si děti neodnesly ze školy jen výsledek své půlroční práce v podobě pololetního vysvědčení, ale i zážitek z předvedení pravého hanáckého kroje. Paní učitelka Vybíralová z naší MŠ byla tak laskavá a přivezla do školy svůj vlastní, již cenný kroj. Dětem povyprávěla o jeho původu a stáří a naší paní asistentku do něj nastrojila. Díky této ukázce se rozvinula debata o tradicích, paličkování a také hrdosti na to, odkud pocházíme.

Více

Publikováno 10. 5. 2020 6:25

Charitativní sbírka

Charitativní sbírka

Vážení rodiče a přátelé školy, naše škola zahajuje každoroční charitativní sbírku pro potřebné, kterou předáme pro charitu v Olomouci. Všem, kteří se zapojí, moc děkujeme.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 23:12

Návštěva kina Metropol

Návštěva kina Metropol 20. 12. 2018 Celá škola navštívila kino Metropol a zhlédla filmovou pohádku Čertí brko.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 23:03

Vánoční posezení pro seniory

Vánoční posezení pro seniory

Dne 7.12. se uskutečnilo tradiční vánoční posezení pro seniory. Žáci naší základní školy si připravili pod vedením paní vychovaly pí. Sitařové divadelní představení o Šípkové Růžence. Pěvecký sbor, který vede paní učitelka Drozdová nacvičil pásmo vánočních koled s hudebním doprovodem pana Večeři a pana Labounka. Hrou na pozoun obohatil tyto koledy žák pátého ročníku. Na závěr zahrála na housličky několik písní žákyně prvního ročníku. Děti měly veliký úspěch a potěšily všechny přítomné.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 23:00

Domov seniorů POHODA Chválkovice

Domov seniorů POHODA Chválkovice

Ve středu 5. 12. vystoupil náš pěvecký sbor na vánoční besídce u příležitosti rozsvěcení stromečku v Domově seniorů POHODA ve Chválkovicích. Za doprovodu kapely zazněly známé koledy, které si mnozí z posluchačů zazpívali s námi. Na závěr děti dostaly za velkého potlesku mikulášský balíček. Celá akce se velmi zdařila. Velký dík patří rodičům, kteří nás na vystoupení dopravili a tím dětem umožnili zpříjemnit seniorům předvánoční odpoledne.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 22:53

Kino Metropol Mikulášování

Kino Metropol Mikulášování

Dne 4.12. byli žáci 1. a 2. třídy v kině Metropol na Mikulášování. Dětem se zábavné vystoupení moc líbilo, zazpívaly si spolu s Mikulášem, andělem i čertem vánoční písničky. Velice se nasmály a na konec dostaly i malou odměnu.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 22:50

Mikuláš ve škole 2018

Mikuláš ve škole

Mikuláš ve škole V úterý 4. 12. nás jako každoročně navštívil Mikuláš, anděl a čert. Nikdo se nebál a čert nikoho neodnesl. Děti zazpívaly, zarecitovaly a snědly andělskou sladkost. Příští rok přijď znovu, Mikuláši!!!!!

Více

Publikováno 9. 5. 2020 22:44

Den otevřených dveří 2018

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří 2. 12. 2018

Více

Publikováno 9. 5. 2020 22:35

Workshop - Příběh pana Tydýta

Workshop - Příběh pana Tydýta

V pátek 23. 11. proběhl v 1. a 2. třídě workshop zvaný Příběh pana Tydýta. Děti čekal interaktivní program o odlišnosti, přijetí, kamarádství a o pravých životních hodnotách. Hlavní cíle programu bylo rozpoznat důležité životní hodnoty, posílit toleranci k odlišnosti, rozvíjet skupinovou spolupráci, poskytnout dětem prostor pro společný zážitek prostřednictvím jejich zapojení do příběhu. Děti si program velice užily.

Více

Publikováno 9. 5. 2020 22:28