Superstar

V pátek 20. 4. se uskutečnila v družině dlouho očekávaná soutěž Superstár, kterou zorganizovali chlapci z druhého oddělení. Vystoupení byla pestrá, od tance, zpěvu, recitace až po parkourové vystoupení. Nejlepší čtyři postupují do finále, které se uskuteční následující pátek. Vítězové obdrželi drobné věcné ceny a diplomy. Ostatní účastníci, organizátoři a porotci pak sladkou odměnu.

Publikováno 9. 5. 2020 19:53

Dopravní minisoutěž

Ve čtvrtek 19. 4. se ve školní družině uskutečnila dopravní minisoutěž pro děti 1. až 3. třídy. Děti po přípravě vyplnily písemný test, a pak absolvovaly praktickou dopravní zkoušku na malém hřišti. Všichni byli úspěšní, obdrželi diplomy a sladkou odměnu. Žáci druhého oddělení si mohli vyrobit ze stavebnice merkur své vlastní vozidlo.

Publikováno 9. 5. 2020 19:51

Dopravní hřiště 2018

Dopravní hřiště

Ve dnech 17. a 19. 4. se naši čtvrťáci a páťáci zúčastnili výcviku na dopravním hřišti. Všem se jízdy moc dařily a nakonec svůj průkaz cyklisty získala většina účastníků. Gratulujeme!

Publikováno 9. 5. 2020 19:47

Malý koncert ve třídě

Naše škola je plná mladých umělců. V pátek 6.4. v hodině hudební výchovy pro nás jeden z nich, Martin K. (žák III. třídy), uspořádal malý koncert ve hře na ne zcela tradiční hudební nástroj, baskřídlovku. Všem se jeho vystoupení velmi líbilo.

Publikováno 9. 5. 2020 19:41

Škola v Keni

V úterý 20. 3. k nám přijel do školy na besedu pan Tomáš Zapletal. Vyprávěl dětem ze 3.-5. třídy o svém měsíčním pobytu v Keni. Organizoval a podílel se charitativně na sportovní akci pro děti jedné tamní školy. Již sedmým rokem podporuje na dálku svou "adoptivní" dceru a tak měl dětem hodně co sdělit o tom, jak to vypadá v keňské škole, třídě, jak probíhá vyučování, apod. Děti měly spoustu dotazů a většina si uvědomila, jak jsou rádi, že chodí do naší školy v Bystrovanech.

Publikováno 9. 5. 2020 19:37

Milí rodiče

Milí rodiče, dovolte, abychom Vás tímto pozvali na Jarní veselici 2018.

Publikováno 9. 5. 2020 19:29

Recitační soutěž Mikroregionu Bystrička - Tršice 2018

Ve středu 28. 3. se žáci 2. - 5. ročníku zúčastnili naši skvělý recitátoři recitační soutěže Mikroregionu Bystřička v Tršicích. Do soutěže se zapojily školy z Hluboček, Mariánského Údolí, Velké Bystřice, Tršic, Doloplaz a Velkého Újezda

Publikováno 9. 5. 2020 10:36

Návštěva kina

Návštěva kina ve čtvrtek 15. 3. se žáci 2. - 5. ročníku zúčastnili programu manželů Motani - Namibie. O Namibii se říká, že je to země, kde nic není. Během 60-ti minut jsme byli přesvědčeni o opaku. Viděli jsme poušť, domorodé kmeny a velkou spoustu zvířat. Pro děti byla zážitkem hlavně reportáž z Pobřeží koster.

Publikováno 9. 5. 2020 9:56

Recitační soutěž

Recitační soutěž ve čtvrtek 1. 3. se utkali naši skvělí recitátoři ve školním kole recitační soutěže. Soutěžilo se ve dvou kategoriích a všichni podávali opravdu skvělé výkony. Porota nakonec vybrala ty nejlepší.

Publikováno 9. 5. 2020 9:54

Netradiční zimní olympiáda

Netradiční zimní olympiáda V pátek 23.2 2018 jsme v družině soutěžili v netradičních zimních sportech. Děti si vyzkoušely sněžnice, slalom na bobech, střelbu na eskymáka a curling. Vítězné týmy dostaly diplomy a putovní medaile.

Publikováno 9. 5. 2020 9:47