II. ročník

II. ročník Naši druháčci se vydali 11. června na školní výlet do Starého Města u Uherského Hradiště do KOVOZOO. Počasí i celý výlet se vydařil na výbornou :-)

Publikováno 9. 5. 2020 20:55

III. a IV. ročník

V pondělí 11. června se vydali na třídní výlet i třeťáci a čtvrťáci do ZOO v Lešné. Počasí jim přálo a tak se mohli v rámci naší celoroční hry seznámit se zvířaty z celého světa. Největší úspěch měli u dětí rejnoci, které si mohly osahat a nakrmit. Výlet si děti moc užily.

Publikováno 9. 5. 2020 20:47

V. ročník

V pondělí 11. června se naši páťáci také vydali na školní výlet a to do našeho hlavního města Prahy. Prošli si Václavské i Staroměstské náměstí. Byli i v muzeu voskových figurín, kde se mohli vyfotit se svými idoly. Prohlédli si Karlův most a pražský hrad, kde viděli výměnu stráží.

Publikováno 9. 5. 2020 20:39

Sportovní hry Mikroregionu Bystřička

Letošní sportovní soupeření škol Mikroregionu Bystřička pořádala Základní škola Hlubočky, kde jsme se všichni sešli 7. června  2018. Podle tradice se zúčastnily všechny čtyři úplné základní školy - Hlubočky, Velká Bystřice, Velký újezd a Tršice, dalšími účastníky byly školy, které mají 1. stupeň - Bystrovany, Daskabát, Doloplazy, Přáslavice a Hlubočky - Mariánské Údolí.  Vše se odehrálo na dvou sportovištích a to: Hlubočky - Ves a Hlubočky - Dukla.

Publikováno 9. 5. 2020 20:31

bowling

V pondělí 4. 6. 2018 dostaly děti z naší školy dárek k svátku - návštěvu bowlingového centra v Olomouci. Děti byly rozděleny po deseti věkově smíšených týmů a s elánem se pustily do hry. Na závěr nejlepší týmy i jednotlivci obdrželi sladké odměny.

Publikováno 9. 5. 2020 20:23

Svátek stromů 2018

Svátek stromů

Ve čtvrtek 31. 5. jsme slavili svátek stromů. Nejprve jsme si ve třídách o stromech povídali, prvňáčci je malovali a řešili různé kvízy a hádanky. Potom se děti se svými třídními učitelkami vypravili za nimi osobně. Nejprve se každý pokusil získat titul znalce stromů, né všichni však byli úspěšní. Žáci II. ročníku se vydali najít tajný třídní strom, ve kterém si uložili poštovní schránku, kterou se pokusí udržovat co nejdéle.

Publikováno 9. 5. 2020 20:17

PODZEMNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

V úterý 15. 5. 2018 jsem prožili zase jeden krásný den plný zážitků. Všichni jsme vyrazili pěšky kolem Bystřičky směrem do Velké Bystřice. Cíl cesty byl samozřejmě všem jasný - ZMRZLINA ve Velké Bystřici. Aby to ale nebylo tak jednoduché, plnily děti během cesty různé naučné úkoly. Za povšimnutí stát zážitek žáků 1. a 5. třídy.

Publikováno 9. 5. 2020 20:09

Beseda s vojáky a položení věnce u památníku obce

V pondělí 7. května jsme měli ve škole návštěvu. Přišli nás navštívit vojáci v historických kostýmech s historickými zbraněmi a přiblížili dětem účast a význam československých vojáků za II. světové války. Společně jsme pak položili kytici k místnímu památníku, kde jsme si připomněli konec války a uctili památku padlých vojáků.

Publikováno 9. 5. 2020 20:04

Den matek

den matek

Vážení rodiče, všechny srdečně zveme na besídku ke Dni matek 17. 5. 2018

Publikováno 9. 5. 2020 19:59

Čarodějnický den

Dne 30. 4. se ve škole konal Čarodějnický den na téma "Harry Potter". Děti se přesunuly do Bradavic, kde byly rozděleny do jednotlivých kolejí. Na hřišti poté plnily čarodějnické zkoušky u profesorek ze školy čar a kouzel. Po úspěšném splnění si zahrály famfrpál a mudlovskou hru baseball. Nakonec získaly sladkou odměnu.

Publikováno 9. 5. 2020 19:57