Škola Bystrovany

____________________________________________________________________________________

ŠJ ve Velké Bystřici je stále v rekonstrukci. Po dobu rekonstrukce je umístěna kancelář v náhradních prostorech základní školy Velká Bystřice. Telefonní číslo 585351325 prosím nepoužívejte, není možné hovory brát.

Spojení na jídelnu je pouze emailem nebo tel. číslo na mobil pí. Charvátová - 730851353

Noví strávníci, prosím, dostavte se přímo do jídelny (kanceláře v ZŠ)

______________________________________________________

Školní jídelna Velká Bystřice

Vážení rodiče,

rádi bychom vás touto cestou informovali, že od 1.8.2015 se stala naše společnost, GTH zařízení školního stravování, spol. s.r.o. novým provozovatelem školní jídelny ve Velké Bystřici. Stalo se tak na základě výběrového řízení vypsaného Městem Velká Bystřice.

Jako nový provozovatel školní jídelny bychom Vás rádi informovali o drobných změnách, které se začátkem školního roku nastanou.
Níže přikládáme odkaz na webové stránky, kde najdete veškeré informace týkající se změn a zároveň vás na nich budeme pravidelně informovat o novinkách, sledujte, proto, prosím jejich aktualizace:

Podmínky objednávek a rušení obědů se nemění. Čísla účtů pro platby obědů, a to inkasní platbou nebo bankovním příkazem jsou:

Číslo účtu pro platby obědů, a to inkasní platbou:
100003831/0800

Číslo účtu pro bankovní příkazy:
6507742/0800

Prosíme tedy rodiče o kontrolu a případnou úpravu účtu, abychom i nadále mohli inkasní platby vykonávat a přijímat platby bankovními příkazy.

Od řady rodičů již proběhly zálohové či inkasní platby na účet stávajícího provozovatele. Tyto prostředky budou k 1.8.2015 převedeny na účet nového poskytovatele, společnosti GTH zařízení školního stravování, spol. s.r.o.

Pokud se někteří z vás rozhodnou trvale odhlásit vaše dítě ze stravování, budou vám případné odeslané zálohy či přeplatky řádně vyúčtovány. Prosíme však, abyste nám tuto změnu nahlásili co nejdříve (nejpozději pak do 30.9.2015) na tuto emailovou adresu:
provoz.zs.vbystrice@gthcatering.cz
případně na telefonní číslo: 585 351 325.

Děkujeme za pochopení.
Společnost GTH zařízení školního stravování, spol. s.r.o.

CENÍK STRAVNÉHO

S platností od 1.3.2018 dochází k úpravě cen stravného
Cena stravného je stanovena takto:

Děti MŠ

Strava do jídlonosiče oběd 65
Strava do jídlonosiče s dopravou oběd 77

Zaměstnanci ŠJ  oběd 25

Školní stravování se řídí vyhláškou č. 107/ 2005 Sb., o školním stravování, věkové kategorie a výživové normy jsou stanoveny výše uvedenou vyhláškou, příloha 1a.
Stravování zaměstnanců upravuje Vyhláška č. 84/ 2005 Sb., o nákladech na závodní stravování.

Eva Flejberková, ředitelka školní jídelny
Velká Bystřice 21.2.2018

Případné dotazy zodpovíme na tel. 585 351 325.